آموزشی, مقالات قالب سیلیکونی

کسب درآمد از قالب سیلیکونی در خانه

کسب درآمد از قالب سیلیکونی در منزل

کسب درآمد از قالب سیلیکونی در منزل

قالب سیلیکونی یک روش کسب درآمد در خانه است که در آن شما با روش های ساده می توانید به کسب درآمد بپردازید. قالب سیلیکونی بسیار ساده است و شما با استفاده از آن می توانید محصولات مختلفی را درست کنید. از پر طرفدارترین محصولات می توانیم به به ساخت گلدان با قالب سیلیکونی، ساخت شمع با قالب سیلیکونی ، ساخت زیورآلات با قالب سیلیکونی، ساخت انواع لوازم خلاقانه بپردازید. 

از طریق قالب سیلیکونی می توانید از روش های مختلفی کسب درآمد کنید. در مرحله اول شما فقط می توانید تولید کننده قالب سیلیکونی باشید و قالب های خود را بفروشید. در گام بعدی می توانید به ساخت لوازم بپردازید. در این مرحله نیاز است بعد از ساخت قالب درون قالب را با مواد مختلف پر کنید تا بتوانید. محصول نهایی را تولید کنید. 

کسب درآمد از قالب سیلیکونی در خانه

آشنایی با قالب سیلیکونی

قالب سیلیکونی، جهت قالب گیری اجسام و تولید مصنوعات رزینی، بتنی، پارافینی، دکوری و موادی که دمای حالت مایع آن ها زیر 180 درجه می باشد استفاده می شوند. به دلیل استقبال علاقمندان به قالب سیلیکونی، تنوع طرح ها و اشکال این قالب ها بسیار بالا رفته است. افراد با استفاده از خلاقیت خود هر روز قالب های جدید و کاربردی فراوانی را تولید میکنند.

وجود انواع شکل ها در قالب ها از اشکال هندسی در سایز های مختلف گرفته تا شکل های تزئینی و دکوری و دیگر اشکال جهت ساخت زیور آلات رزینی، سبب شده تا هنرمندان و علاقمندان در این زمینه بتوانند با این قالب ها کسب درآمد نمایند. به دلیل ساختار ساده این قالب ها شما میتوانید از آنها در محل زندگی خود نیز به کسب درامد برسید.

ازکجا برای کسب درآمد از قالب سیلیکونی شروع کنم ؟

قالب سیلیکونی رزینی، می تواند با استفاده از سیلیکون مایع شفاف و یا غیر شفاف ساخته شود. برای ساخت قالب سیلیکونی رزین باید ابتدا اطلاعات خود را برای کاربرد هر نوع از سیلیکون بالا ببرید. این کار شاید بنظر کمی سخت بنظر برسد نیاز به کسب اطلاعات دقیق و حره ای باشد. خبر خوش این است که شما می توایند از طریق آموزش  آموزش قالب گیری سیلیکونی بخش خانگی این علم را بدست بیاورید. در این آموزش که به صورت حرفه برای شما آماده شده است، شما تمامی نکات و فوت و فن های لازم برای شروع کار و کسب درامد از این سیستم را آموزش میبینید.

امروزه به دلیل تنوع در کاربرد قالب سیلیکونی و محصولات تولید شده از آنها، هر نوع شفاف و غیر شفاف در زمینه های مختلف به کار می روند. به عنوان مثال اگر سیلیکون از نوع غیر شفاف باشد، جهت ساخت شمع های فانتزی و یا مجسمه های پلی استر مورد استفاده قرار می گیرند. اما اگر برای ساخت اجسام سخت تر همچون رزین باشد، از نوع سیلیکون شفاف با انعطاف پذیری بسیار زیاد استفاده می گردد. با به کار گیری خلاقیت در ساخت زیورآلات رزینی و یا لوازم دکوری رزین و اکسسوری منزل، می توان بهترین درآمد را در منزل کسب نمایید.

کسب درآمد از قالب سیلیکونی در خانه

امروزه مردم به زیبایی منزل و محیط زندگی خود اهمیت بسیاری می‌دهند و با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی، عرضه‌ی محصولات با قیمت کم و مناسب کیفیت، مسلما با خرید یک محصول هنری هم روحشان جلا پیدا می کند و هم از تجربه ی یک خرید به صرفه اقتصادی لذت خواهند برد. از آن طرف شما نیز به سود خواهید رسید و راه مناسبی جهت کسب درآمد در منزل یافته اید. علاوه بر ساخت مصنوعات رزینی، این روز ها ساخت قالب سیلیکونی جهت مصارف گوناگون نیز رونق یافته و می تواند روش دیگری در زمینه های قالب سیلیکونی جهت کسب درآمد برای شما محسوب گردد. بنابراین، حوزه های مربوط به قالب سیلیکونی رزین و یا قالب سیلیکونی و حتی ساخت قالب سیلیکونی می توانند زمینه ها و روش های پول ساز این روزهای بازار هنر و رزین باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از درباره آموزش ها و انتخاب بهترین آموزش می توانید با شماره تلفنی های زیر تماس بگیرید :

الکس عیسی قلیان       09361069520

جوانشیر لطفی            09192973784

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *